Різдвяна феєрія

12 січня в міській бібліотеці для юнацтва відбулось засідання клубу за інтересом «Джерело» ЦРБ в форматі «Різдвяна феєрія». Січень – місяць містичний, на нього припадає більшість релігійних свят зимового циклу. Найяскравіше, найвеличніше з них – Різдво Христове, тож звучала різдвяна поезія Нестора Чира, Ірини Яцури. Працівники бібліотек влаштували виставку ікони.  Присутні милувались вишиваними іконами майстринь Яреми Надії Ільківної, Костриці Катерини Миколаївної, Сав»юк Ольги Дмитрівної, виробами з паперу новорічно-різдяної тематики Євгенії Бартосевич (допомогла газета «Порадниця»). Представив свої ікони і художник РБК Дмитро Васильович Угринюк, лауреат районної премії ім. Н. Попович в галузі «Образотворче і народне мистецтво» 2011 р. Митець розповів як створює їх, а також про своє інше захоплення – розписи іконостасів.

  

Завітав до нас фольклорно-етнографічний гурт РБК «Шовкова косичка» з колядою, віншуваннями, різдвяним дійством і подарував святковий, піднесений настрій.

  

Таким чином причастилися з духовного правічного джерела, отримали чимало позитивної енергії і чогось такого дуже невломимого, але прекрасного.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.