Василь Левицький

25 березня письменнику-новелісту з Красної Василю Левицькому виповнилося б 55 років. Та, на жаль, у віці 33 роки його не стало.
Після закінчення Львівського держуніверситету, факультету журналістики працював директором львівського клубу літераторів, був членом львівської обласної організації НСПУ, активно друкувався в «Дніпрі», «Жовтні», «Вітчизні», його підтримував Роман Іваничук, він подавав великі надії своїм талантом. Видав дві книги новел: «Пізнє літо» (1989р.), «Великий день» (1990р.). У 1989 р. Василя не стало: втопився в озері, перебуваючи на заробітках в іншій області. У 2010 році за кошти районної програми з підтримки україномовного книговидання та книгорозповсюдження стараннями упорядника Івана Гриджука (редактор газети «Народна Воля») видано збірник творів Василя Левицького «Великий день. Пізнє літо: Новели та оповідання», в який увійшло 34 твори, а також розділ «Слово про Василя» – роздуми, спогади друзів, колег по перу (попередньо видані книги стали бібліографічною рідкістю).
У відділі краєзнавчої літератури з цією книгою, пам»яткою користувачу «Любив він світ великою любов»ю» можна ознайомитись: влаштовано тематичну викладку.

 

Sharing

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

Коментування вимкнуто.