Година спілкування

23 квітня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась година спілкування «Народження книги: два крила», присвячена Всесвітньому дню книг та авторського права.

Саме письменник та видавець і є тими два крильми, які народжують книгу, тому в заході взяли участь письменники, члени НСПУ Нестор Чир, Галина Христан, гості з м. Івано-Франківська: видавець Василь Вітенко («Тіповіт») та науковець, письменник Роман Петрів. Мова йшла про книгу, як феномен людства, її роль і значення як джерела інформації, знань, мудрості, про те, як видаються книги тощо. Звучала поезія (Н. Чир), проза (Г. Христан). Василь Вітенко розповів про роботу видавництва, акцентував увагу на новому проекті – серії «Чин і ідея» (раніше був – «Інша проза»), в рамках якої незабаром вийде нова книга новел Г. Христан «Вірність» (в ході заходу авторка схвалила дизайн обкладинки книги) та щойно побачила світ повість Р. Петріва «Вагони на Підзамчі», в якій змальовується епізод з історії Галичини 1939-1940 рр. у м. Львові. Роман Васильович презентував свою першу прозову художню книгу, спілкувався з аудиторією.

ЦРБ отримала в подарунок від Василя Івановича добірку нових книг, які щойно вийшли друком у видавництві «Тіповіт», в т. ч. сигнальний примірник книги В. Бабія «Вогонь безсмертя» (про Олексу Гірника), повість Р. Петріва

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.