Бібліотечний візит

23 травня з бібліотечним візитом «Вчимося у колег» група бібліотекарів району відвідала Пнівську та Пасічнянську бібліотеки-філії.

Пнівська філія (завідувач Олександра Куца, бібліотекар Мар’яна Гуш) займає три невеликі кімнати в приміщенні адмінбудинку. Недавно тут завершено проведення поточного ремонту, початок якому зробив Юрій Дерев’янко, подарувавши бібліотеці нові двері та троє вікон. Колеги оглянули приміщення бібліотеки, ознайомились з роботою.

Пасічнянська бібліотека-філія (завідувач Оксана Вінтоняк, бібліотекар Наталія Дрогомирецька) розташована на другому поверсі адмінбудинку, займає дві кімнати. Завідувач бібліотекою провела екскурсію по бібліотеці, презентувала виставку вишиваних картин читачки Григорук Любові Дмитрівної, провела мультимедійну презентацію бібліотеки. Учасники візиту були присутні на родинному святі «Ми всі одна сім’я, єдина ми родина», на якому вшановано багатодітну родину Цюраків. У своєму виступі Ярослава Ярославівна – мати-Героїня, яка з чоловіком виховує шестеро синів та дочку. поділилася рецептом щасливої сім’ї: повага, любов, взаєморозуміння і взаємопідтримка. В такій атмосфері виростають гарні, добрі діти. Приємно, що саме в цей день у пані Ярослави було день народження, з чим її всі присутні і привітали. Звучали щирі слова ведучих, пісні, присвяченні родині у виконанні учасників гурту «Родина» Марії Лесюк та її сина Андрія, Михайла Садрука, Романа Галюка, Віталіни Пилип’юк. Зворушили присутніх віршики у виконанні маленьких дівчаток Даринки та Евелінки.

В народі кажуть, що краще один раз побачити, ніж десять разів почути. Досвід показує, що такі обміни досвідом дуже корисні, вони збагачують, додають стимулу до подальшої творчої праці.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.