Презентація проекту

5 червня під час виробничої наради бібліотечних працівників району директор ЦБС Марта Кушнерчук презентувала проект “Туристично-кразнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти” (ЦРБ є переможцем 8-го раунду конкурсу проектів співпраці з місцевими громадами програми “Бібліоміст”). Проект почав діяти з 31 травня і триватиме до 30 листопада ц. р.

Запрошуємо працівників бібліотек району, краєзнавців, вчителів історії, природознавства, географії, дітей, молодь та їхніх батьків, екскурсоводів, гідів, всіх, хто любить рідний край та мріє подорожувати по ньому, реєструватись до членів клубу “BIBLIO TRAVEL GLUB”, який створюється при бібліотеці. На вас чекають цікаві тренінги, заняття з вивчення краєзнавства, основ краєзнавчого туризму, основ комп”ютерної грамотності туристично-краєзнавчого спямування,  віртуальні та реальні мандрівки, краєзнавчий форум, квест, вікторина і т. д.

Разом відкриємо для себе всю красу нашого краю!

Оголошуємо конкурс на кращий слоган та логотип для клубу. Переможця чекає приз.

Чекаємо всіх охочих долучитися до втілення проекту у відділі краєзнавчої літератури центральної районної бібліотеки (вул. Мазепи, 20).

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.