Зустріч з цікавою людиною

9 серпня в центральній районній бібліотеці відбулась зустріч з цікавою людиною, доцентом кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кандидатом наук з державного управління Віталієм Івановичем Малімоном, уродженцем села Красна.

Віталій Іванович – обдарована молода людина (30 років) з активною життєвою позицією, «оптимістичний реаліст» (таким себе вважає), талановитий вчений, автор понад 30 наукових публікацій, в т. ч. посібників «Комунікативна політика в діяльності державного службовця» (2007), «Гуманітарна політика» (2008), «Соціальна і гуманітарна політика» (2002), курс лекцій «Вступ до спеціальності» та ін.

Між гостем та аудиторією відбувся жвавий діалог. Віталій відповідав на численні питання і у своїх відповідях відкривався в різних іпостасях. Він не тільки молодий вчений, але й активний у громадському житті, має різні захоплення — мистецтво, література, подорожі тощо. Завдяки праці над собою, багатому внутрішньому світові, розсудливості, вміє знаходити для себе в житті правильні цінності, принципи. Віталій – патріот своєї країни, в подальшому реалізовувати свій потенціал мріє тільки в Україні.

Спілкування вийшло дуже цікавим, учасники заходу побажали Віталію успіхів та здійснення мрій. Бібліотека отримала в подарунок кілька посібників від автора. ТРК «Надвірна» знято відеосюжет з гостем нашої зустрічі.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.