Ювілейний творчий вечір

4 вересня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбувся ювілейний творчий вечір поета, прозаїка, секретаря обласної організації НСПУ, члена НСПУ Ярослава Васильовича Ткачівського. Директор ЦБС М. Кушнерчук представила Ярослава Ткачівського, відзначила, що він – автор біля 30 книг, співавтор багатьох книг та альманахів, лауреат обласної премії ім.. В. Стефаника 2012 р., міської ім.. І. Франка 2011 р. та ім. Т. Мельничука 2009 р. За заслуги в літературі удостоєний медалі НСПУ «Почесна відзнака НСПУ» та багатьох інших творчих нагород.

На творчий вечір колеги приїхав голова обласної організації НСПУ Євген Михайлович Баран та у своєму виступі представив ювіляра як відомого в Україні поета, письменника з добротним творчим доробком. Керівник літстудії «Бистрінь» Нестор  Чир відзначив, що Ярослав Ткачівський асоціюється йому таким собі «вічним учнем», який весь час вчиться, працює над собою і вдосконалюється; в нього чиста, світла, лірична душа; на Прикарпатті небагато таких потужних поетів, він витязь інтимної лірики, вона вдається йому найкраще, наче струни скрипки підносить душу читача до небес. Лірична душа поета має потужну внутрішню силу.

Сам ювіляр  читав поезії з нової збірки «Ренети маминого саду», розповів як народжуються вірші, проза, вважає, що:

«поезія – то волі територія,
у ній людина духом ожива».

Поезію гостя читали Л. Усин, Р. Грушенька, Г. Дем»янчук, Г. Чуревич. Музичним подарунком для ювіляра, всіх присутніх були пісні у виконанні Марійки Петриляк з с. Цуцилів.

Присутні мали змогу придбати книги Я. Ткачівського. Працівники  бібліотеки для юнацтва влаштували книжкову виставку «Літературна пектораль Ярослава Ткачівського».

Ярослав Ткачівський – гарна людина, чудовий поет, бо як він пише: «з Господом у серці в путь іду».

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.