Вчимося у колег

12 вересня з бібліотечним візитом група працівників ЦБС відвідала Молодківську та Гвіздецьку сільські бібліотеки-філії.

В Молодкові нас зустріли працівники бібліотеки Галина Середюк, Любов Кисляк та дівчина Сербиця з місцевої легенди хлібом та сировицею з місцевого соляного джерела.

Завідувач бібліотекою провела екскурсію, ознайомила з бібліотекою, провела мультимедійну презентацію. Сільський голова Василь Іванович Кисляк розповів про село Молодків, установи, організації, які тут функціонують, проекти, які реалізовує село з ініціативи голови та депутатів, плани та задуми на майбутнє, співпрацю із закладами культури. Завідувач бібліотекою представила директора будинку культури Ганну Ковалюк, яка минулого року видала збірку гуморесок «Бербениці фіглів», є учасницею та неодноразовою дипломанткою гуцульських та інших фестивалів. Ганна Степанівна майстерно прочитала кілька гуморесок.

У Гвозді нас запросили на тематичний вечір «О, книго, пресвята Богине, народу й роду Берегине!», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. На сцені продемонстрували спільну творчу працю працівники будинку культури, учасники художньої самодіяльності, завідувач бібліотекою, читці –активні читачі бібліотеки. Було приємно почути багато теплих слів про книгу, бібліотеку, бібліотекаря, послухати чудові пісні, присвячені бібліотечним працівникам. Сільський голова Василь Половко розповів про село, співпрацю місцевої влади з закладами культури, подякував за роботу, привітав бібліотекарів з наступаючим професійним святом. Після заходу відвідали сільську книгозбірню, Любов Текинчук презентувала свою бібліотеку, напрацювання.

Учасники візиту подякували своїм колегам з с. Молодків, с. Гвізд за надану можливість ознайомитись з їхніми бібліотеками, досвідом роботи, відзначили плідну їхню працю, співпрацю з владою, партнерами, побажали  успіхів.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.