Науково-практична конференція

19-20 вересня відбулась обласна науково-практична конференція директорів ЦБС «Менеджмент якості та ефективності роботи бібліотек». Згідно програми 19 вересня учасники конференції відвідали Надвірнянську ЦБС.

Першою хлібом-сіллю гостей зустрічала Тисменичанська сільська бібліотека-філія. Після візуального ознайомлення з бібліотекою директор ОНУБ ім. І.Франка Людмила Бабій у вступному слові відзначила важливість менеджменту в сучасній  бібліотечній справі, побажала плідної праці.

Заступник начальника головного управління культури, національних меншин та релігій Василь Тимків підкреслив велику місію бібліотек, як осередків духовності, культури для місцевих громад.

Заступник голови Надвірнянської РДА Богдана Ковалюк подала інформацію про район, напрацювання, проекти, роль закладів культури, в тому числі бібліотек в житті громади району.

Директор ЦБС Марта Кушнерчук привітала колег у Надвірнянській ЦБС, висловила сподівання, що цей день буде корисним, цікавим щодо обміну досвідом, спілкування. Сільський голова Сергій Баланюк розповів про село, установи, організації, дав високу оцінку роботи сільської книгозбірні.

Завідувач філією Оксана Мельниченко провела мультимедійну презентацію роботи бібліотеки, представила присутнім односельчанку, члена літстудії «Бистрінь» Світлану Ткачук, яка щойно видала першу поетичну збірку «Осіння партитура» за сприяння районної програми з підтримки україномовного книговидання та книгорозповсюдження. Світлана Миколаївна порадувала всіх своїми поезіями.

Наступними приймали гостей цуцилівчани. Спочатку запросили до Народного дому на чудове літературно-музичне дійство «Село моє – для мене ти єдине».

Завідувач бібліотекою-філією Любов Іванчук приймає активну участь в художній самодіяльності, вся робота проводиться у творчій співпраці з Народним домом (директор Галина Легка), школою, сільською радою.

Вже в бібліотеці про село розповіла секретар сільської ради Наталія Іванчук, завідувач  бібліотекою презентувала свою роботу.

В центральній районній бібліотеці учасники конференції ознайомились з бібліотекою, відділами, поспілкувались з працівниками. Директор ЦБС Марта Кушнерчук провела мультимедійну презентацію діяльності ЦБС, представила відеофільм про реалізацію проекту «Туристично-краєзнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти» від програми «Бібліоміст». Заступник голови районної ради Ігор Писклинець розповів про роботу місцевого самоврядування, підтримку закладів культури в районі, в т.ч. бібліотек.

В Молодкові поважних гостей зустрічали хлібом та сировицею з місцевого соленого джерела дівчина Сербиця з легенди, яку бережуть в селі та учасниці клубу за інтересом «Сербиця», який більше 15 років працює при бібліотеці. Учасники конференції ознайомились з бібліотекою, завідувач філією Галина Середюк провела мультимедійну презентацію. Віталія Бабій та Степан Дричак майстерно інсценізували легенду про Сербицю.

Сільський голова Василь Кисляк розповів про село, місцеву владу, проектну діяльність, співпрацю із закладами культури, відзначив хорошу їхню роботу в селі.

Директор будинку культури Ганна Ковалюк – автор збірки гуморесок «Бербениці фіглів» майстерно виконала дві свої гуморески. Присутні ознайомились також з експонатами музею-світлиці. Музей займає окрему кімнату в бібліотеці, нараховує більше 200 експонатів.

На прощання всі отримали сировицю з місцевого джерела та зробили світлини біля 400-літнього «вуйка дуба».

,

Хлібом-сіллю зустріла гостей на порозі Гвіздського Будинку культури завідувач філією Любов Текинчук. В приміщенні Будинку культури гостям представили велику виставку робіт місцевих майстринь – вишивки, вишивані ікони (директор БК Катерина Гаврищук).

Завідувач бібліотекою-філією розповіла про роботу своєї книгозбірні, сільський голова Василь Половко висловив багато теплих, щирих слів в адресу працівників культури Гвозда та всіх бібліотекарів напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Директор ОНУБ  ім. І.Франка Людмила Бабій в кожній бібліотеці висловила вдячність за хорошу роботу, побажала подальших успіхів та подарувала добірку книг.

Ми раді, що мали можливість приймати колег з усієї області, поділитись з ними своїм досвідом, напрацюваннями та теплом своїх сердець.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.