Тренінг з розробки ефективних відео

У м. Київ 20-21 вересня 2012 року на базі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв програмою «Бібліоміст» проведено тренінг з розробки ефективних відео.

На тренінг були запрошені працівники бібліотек з різних куточків України. Від Надвірнянської ЦБС тренінг відвідав інженер-програміст НЦРБ Роман Заник.

Учасники тренінгу прослухали надзвичайно цікаву лекцію  щодо фото- та відеозйомки, здобули знання та практичні навички за темами: «Відеоформати і стандарти»,  «Композиція кадру і оптичні формати», «Відеомонтаж», «Відеосервіси та платформи», «Технічні засоби запису», «Відео та нові медіа».

Тренінг проводили:

Лєбєдєв Михайло Геннадійович, член Спілки кінематографістів України (Гільдія кінооператорів), член Європейської гільдії кінооператорів “IMAGO”, лауреат Художньої премії “Київ” ім. Івана Миколайчика, телеоператор і режисер художніх телепрограм. Працював режисером постановником на ТРК “ICTV”, головним телеоператором в ТРК “Альтернатива”, викладав майстерність оператора в Києвському національному університеті кіномистецтв ім. Карпенка-Карого, на курсах “Інтерньюз-Україна”.

Гребьонкін Володимир Петрович,  журналіст (портал НоваУкраїна, ВД «ОГО», «Житомир.инфо»), керівник маркетингових проектів у соціальних медіа (SMMGroup), PR-менеджер групи «Друга ріка», менеджер проектів, начальник аналітичного відділу (PR-компанія «MediaBrand»).

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.