Презентація книги

27 вересня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулася презентація книги поета, прозаїка, журналіста, члена НСЖУ  Романа Флиса “Світ – на твоїй долоні”.

Привітати Романа Флиса з виходом його книги у світ прийшли  його друзі та гості зі Львова. З привітаннями виступили директор видавництва “Каменяр” Дмитро Сапіга, лауреат літературних премій ім. Лесі Українки,  Шашкевича, Тичини, поетеса Марія Людкевич, лауреат премії ім. Пантелеймона Куліша прозаїк Тетяна Грунська, прозаїк Любомир Франків, громадський діяч Олександр Жарівський, керівник літстудії «Бистрінь» Нестор  Чир.

Олександр Жарівський відзначив, що Роман Флис до свого 75-річчя підготував цікаву і мудру книжку. Це своєрідний дайджест інакше кажучи – вибране з давно написаних і в більшості своїх опублікованих матеріалів. Його книжку треба читати і думати, думати і читати, адже в кожному рядку присутня нетривіальна думка і небуденний образ. Прийнято вважати перша книжка це як перша ластівка, хоч як відомо одна ластівка весни не робить, але з першою книжкою-ластівкою будуть і подальші бо в творчих “засіках” Романа Флиса ще дуже багато різноманітних цікавих публікацій і рукописів, які й сьогодні не втратили своєї гостроти й актуальності.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.