Бібліотечний візит “Вчимося у колег”

8 листопада бібліотекарі району завітали з візитом до Фитьківської, Переріслянської та Ліснотарновецької філій.

У Фитьківському клубі нас зустріла група учасників фольклорно-етнографічного колективу «Перевесло» під орудою Ольги Багрійчук літературно-музичною композицією «Україно, ти для мене диво». Цей славний колектив наступного року відзначатиме 25-річчя з часу створення. Бібліотекарі побували також в світлиці колективу, де представлено матеріали: світлини про участь в різних фестивалях, концертах, нагороди, атрибути: павуки, дідухи тощо.

Сільський голова Марія Дмитрук розповіла про село, установи та організації, співпрацю з клубом та бібліотекою. Бібліотека займає одну кімнату в приміщенні адмінбудинку. Цього року тут замінено двоє вікон сільською радою на енергозберігаючі. В бібліотеці тепло, затишно, збережено книжковий фонд, змістовно розкрито його на книжкових виставках. Завідувач бібліотекою Оксана Вінтонишин розповіла колегам про напрацювання бібліотеки.

Бібліотека с. Перерісль розташована в приміщенні адмінбудинку, займає три кімнати. В бібліотеці тепло, охайно, комфортно. Завідувач  Ганна Кріцак та бібліотекар Уляна Угринчук провели екскурсію по книгозбірні, поділились досвідом роботи.

Ліснотарновецька філія знаходиться на другому поверсі адмінбудинку. Сільський голова  Марія Марковецька  привітала бібліотекарів, розповіла про село, його здобутки і проблеми, дала високу оцінку роботі сільської книгозбірні, відзначила професіоналізм та громадянську активність завідувача філії Марії Качанюк. Марія Василівна презентувала свою бібліотеку, творчі здобутки. Цього року, зокрема, в бібліотеці проведено поточний ремонт, БО «Всеукраїнський Благодійний Фонд Юрія Дерев»янка» подаровано чималу добірку книг на 3.500 грн.

Підводячи підсумок побаченого,  бібліотекарі подякували колегам за гарну працю, можливість відвідати ці книгозбірні та відзначили ефективність таких візитів щодо обміну досвідом роботи.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.