Зустріч з Іваном Гавриловичем

9 листопада, в день української писемності і мови, в центральній районній бібліотеці відбулась зустріч з поетом, членом НСПУ, журналістом, кореспондентом газети «Галичина» Іваном Михайловичем Гавриловичем. В серпні цього року Іван Михайлович відзначив 60-річний ювілей. Журналістську роботу, яка надає хліб насущний, завжди поєднував з художньою творчістю – розрадою для душі. Сьогодні він – автор трьох поетичних збірок, четверта готова до друку.

Іван Михайлович – скромна, інтелігентна, високоерудована людина, з якою завжди приємно спілкуватись. Такою і вийшла ця зустріч – щирою, теплою, корисною. Іван Михайлович розповів про себе, свою творчість, відповів на численні запитання аудиторії, яка зверталась до нього і як до літератора, і як до журналіста. «Моє життя – безконечний газетний конвеєр», – жартує він. Читав свої поезії, а також бібліотекарі Р. Грушецька, І. Заник, Н. Берчак.

З ювілеєм,  творчим доробком  вітали Івана Михайловича поети  Роман Киселюк, Світлана Ткачук, редактор газети «Народна Воля» Іван Гриджук, директор ЦБС Марта Кушнерчук, завідувач шкільною бібліотекою ЗОШ №2 1-3 ст. Любов Гурмак.

З нагоди ювілею Іван Михайлович нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (найвища обласна нагорода).

Бажаємо Іванові Михайловичу міцного здоров’я, Божого благословення, творчого натхнення, гострого пера!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.