Гості з Дніпропетровщини

15 листопада до Надвірнянської ЦБС завітали колеги з Дніпропетровської обласної наукової універсальної бібліотеки Оксана Валерівна Шевченко – заступник директора та Олена Іванівна Плотнікова – завідувач відділу кадрів, а також Галина Василівна Горбань – заступник директора Івано-Франківської ОНУБ ім. І. Франка та Микола Миколайович Вирстюк – інженер-програміст.

Гості відвідали Тисменичанську сільську бібліотеку-філію та центральну районну бібліотеку. Працівники Тисменичанської філії – Оксана Мельниченко та Галина Кушнірчук ознайомили гостей з бібліотекою, своїми напрацюваннями. Особливо сподобалась колегам кімната для читачів-дітей, її оформлення, справили гарне враження проекти бібліотеки “Музей в світлинах”, “Відомі люди села”, “Молоді таланти нашого села”, “Історія села”, “Стара фотографія розповідає” та ін.

Директор ЦБС Марта Кушнерчук зробила для колег екскурсію по відділах ЦРБ. Гості спілкувались з працівниками, обмінювались думками, досвідом роботи. Від зустрічі та спілкування залишились гарні враження.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.