Зустріч з молодими поетами

10 років в Івано-Франківську працює літературна студія “Нобель”, яка об’єднує в своєму творчому колі 14 молодих, талановитих, різних за фахом, але споріднених любов”ю до красного письменства людей. Студію очолює відома поетеса, перекладачка, літературознавець Галина Петросаняк.

15 листопада в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась зустріч з учасниками літстудії Василем Карп’юком, Наталією Ткачик, Христиною Козловською та Ярославом Голодюком. Представив їх поет, член НСПУ Роман Киселюк. “Це молоді таланти, які самі прокладають собі дорогу в літературі” – сказав він. Цього року літстудійці видали першу свою антологію “Дайте! Нобелівську премію українським письменникам”, в яку увійшли твори 15-ти авторів.

Гості читали свої поезії, твори свого керівника та інших студійців, зокрема, нашої краянки, уродженки села Лоїва Світлани Хопти. З новими поезіями познайомив слухачів і Роман Киселюк. Характерно, що в своїх творах літстудійці порушують соціальні теми, їх болить все, що діється в суспільстві, є ліричні струни, філософські думки. Це творчість нового покоління, творчість модернова, в якій по- новому пропонуються читачу світогляд, думки і переживання авторів. Їхня творчість – зріз сучасної літератури Івано-Франківщини.

Для краєзнавчого відділу ЦРБ Василь Карп”юк подарував антологію літстудійців. Присутні на заході бібліотечні працівники мали змогу придбати собі книги членів літературної студії “Нобель”.

У вступному слові до антології “Світ як літстудія” Галина Петросаняк пише, зокрема “Читачам бажаю тримати естетичну насолоду” та “у повсякденному житті мати справу… з літературними студіями в тій чи іншій формі – так повніше відкриється зміст і смак життя”.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.