Звід пам’яток Івано-Франківської області

Звід пам’яток Івано-Франківської області. Надвірнянський район. [Текст]: енциклоп. вид.: у 2 кн/ авт. Кол.: Р.Гандзюк, Л.Поліщук, З.Федунків та ін.- Івано-Франківськ: Місто НВ, 2012.-
Кн. 1-а. місто Надвірна.- 132 с.: іл..

Запропонована увазі читачів книга створена у процесі підготовки тому загальнодержавного видання «Звід пам’яток історії та культури України. Івано-Франківська область». Вона покликана ближче ознайомити жителів і гостей міста з пам’ятками історії, архітектури, археології та мистецтва, а також привернути увагу до проблем їх дослідження і збереження.

Невеликі історичні екскурси в минуле і життєписи відомих постатей різних епох дадуть читачам можливість поглибити свої знання з історії та краєзнавства. Описи пам’ятників і будівель доповнені відомостями про їх спорудження, руйнування та відновлення і великою кількістю давніх і сучасних світлин.

Книжка буде цінна для краєзнавців, педагогів та учнів, усіх подвижників галузі пам’яткознавства і тих, хто тільки відкриває для себе неоціненні культурні скарби рідного краю.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.