Всеукраїнський тиждень права

З 10-15 грудня в Україні проходив тиждень права. В ЦРБ функціонує книжкова виставка «Держава. Право. Людина.», презентацію якої проведено 10 грудня. Наступного дня відбувся вечір-діалог «Права і закони в суспільстві і твоєму житті». В заході взяли участь учні професійно-технічного училища №11 та майстри виробничого навчання Світлана Чижовська та Наталія Гандзюк. У формі діалогу між присутніми, помічником судді райсуду Поповим Іваном Григоровичем, бібліотекарями розглядались конкретні правові питання, що стосуються неповнолітніх. «Як отримати гарну освіту?», «Пустощі і відповідальність», «Заподіяв шкоду? Доведеться відповідати!» та ін., ознайомились із правами та обов’язками неповнолітніх, аналізували різні правові ситуації.

Проведено також для молоді відеогодину «Рівність, гідність як правова концепція». Присутні переглянули відеофільми, в яких мова йшла про те, як рівність пов’язана з правами людини, про розуміння гідності людської, особистої в контексті прав людини. Після перегляду фільму відбулось його обговорення, в якому учасники висловлювали власні думки.

Правова година «Чи бути здоровим – вирішуєш ти» піднімала питання про наслідки шкідливих звичок в житті молоді та дорослих.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.