Обласний семінар

20 грудня в ОНУБ ім. І. Франка відбувся семінар директорів ЦБС на тему «Використання соціальних мереж для рекламування та представлення послуг бібліотеки». Семінар відкрила директор ОНУБ Людмила Бабій, підвела підсумок проведення в бібліотеках області громадських обговорень «Думка громади про бібліотеку». Учасники семінару переглянули відеофільм про громадські слухання в бібліотеках районів. Заступник начальника управління культури, національностей та релігій Василь Тимків у своєму виступі побажав бібліотекам використовувати соціальні мережі для просування себе як соціальної інституції в мережі Інтернет, привітав усіх з наступаючими святами. В семінарі взяли також участь завідувач відділу управління культури Ганна Халак, голова обласної організації НСПУ Євген Баран, винахідник Євген Середюк (від клубу винахідників та раціоналізаторів ОНУБ), краєзнавець Петро Арсенич. Директори Калуської та Косівської ЦБС(по Скайпу) розповіли як проходили слухання та бібліоіміджсесії у їхніх ЦБС.

Підведено також підсумок обласних конкурсів 2012 р., вручено грамоти, подяки від управління культури, національностей та релігій, ОУНБ ім. І. Франка та Івано-Франківського обласного відділення УБА. Надвірнянська ЦБС отримала грамоти для Тисменичанської філії (гран-прі в конкурсі «Краща сільська бібліотека 2012 р.), ЦРБ (перше місце в Інтернет-фестивалі «Це цікаво для місцевої громади»), Галини Христан (перше місце в конкурсі «Творчі таланти бібліотекарів Івано-Франківщини). Директор ЦБС Марта Кушнерчук отримала грамоту за активну участь бібліотек району в обласних конкурсах, сільський голова с. Тисменичани Сергій Баланюк – подяку за активну участь у життєдіяльності сільської книгозбірні.

Ще раз вітаємо колег, Сергія Івановича з успішною працею в 2012 р. та бажаємо не менш вагомих здобутків в наступному році!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.