Зустріч з Народним депутатом України

3 січня в міській бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч з Народним депутатом України Юрієм Богдановичем Дерев’янком. Вперше Юрій Богданович виступив перед бібліотечними працівниками району, освітянами в новій іпостасі. В першу чергу виступив як доброчинець, який долучився до фінансування антології літературної студії «Бистрінь» «Сонячні обрії слова». Юрій Богданович привітав присутніх з Новим роком, Різдвом Христовим, побажав усяких благ, подарував бібліотекам централізованої системи та шкільним по 50 примірників антології. Чудовий різдвяний подарунок отримала районна бібліотека для дітей – чималий набір ляльок для відродження в бібліотеці лялькового театру на радість дітворі.

Юрій Богданович відповів також на запитання аудиторії, зокрема, поділився своїми першими враженнями від Верховної Ради України. Також представив нового голову БО «Всеукраїнський Фонд Юрія Дерев’янка» Володимира Миколайовича Грабовецького. Володимир Михайлович у своєму виступі запевнив, що Фонд і надалі працюватиме, надаватиме необхідну допомогу. Член НСПУ, керівник літстудії «Бистрінь» Нестор Чир подякував Юрію Богдановичу, місцевій владі за сприяння у виданні книги «Сонячні обрії слова», прочитав вірш, який присвятив йому та побажав успішної праці в якості Народного депутата України.

Начальник відділу освіти Михайло Винник, директор ЦБС Марта Кушнерчук та зав. філіями сіл Чорні Ослави Галина Биндас, Ланчин Марія Попович висловили вдячність Юрію Богдановичу, БО «Всеукраїнський Фонд Юрія Дерев’янка» за допомогу школам, бібліотекам, подаровані щойно книги.

Бажаємо Юрію Богдановичу, команді Фонду міцного здоров’я, Божого благословення на подальші добрі справи!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.