Презентація книги

Изображение 027«Поезія – це доля»
Т. Мельничук

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Тож не випадково, що саме цього дня в міській бібліотеці для юнацтва член НСПУ та Національної спілки краєзнавців України, лауреат обласної премії ім. М. Підгірянки, наш краянин Роман Киселюк презентував свою сьому книгу – нову поетичну збірку «77 неприкаяних строф». Відрадно, що на це дійство прийшло чимало шанувальників його творчості різних вікових категорій. Романа Киселюка представила Раїса Грушецька, відзначила, зокрема, що він – особистість неординарна, великий життєлюб, людина з активною життєвою, громадянською позицією, добре знає сучасний літературний процес. Ведуча Марта Кушнерчук відзначила оригінальну творчу манеру поета, його власне творче обличчя, майстерність творення образів. Роман Михайлович спілкувався з аудиторією вільно, розкуто, діалогом, признався, що в поезії «важко знайти власний тембр голосу», що «поезія – приватна, прикра духовна Муза, яка вибиває душу». Читав свої поезії, відповідав на запитання. Привітати автора з новим творчим успіхом прийшли Богдана Ковалюк, заступник голови РДА з гуманітарних питань, Олег Савчук, Іван Янко, Ярема Оленюк – художник-оформлювач всіх книг поета, Віра Кухтарук – секретар Делятинської селищної ради, а також побратими по перу – Марія Дзюба, Володимир Пушкар, Надія Павлик, Степан Писуляк, Роман Бенюк, а ще родина – дочка, дружина, внучка Анна-Марія – дідова гордість, юний талант, яка декламує дідові вірші і чудово співає.

В передньому слові до збірки Євген Баран зазначив, зокрема: «Се біль і гнів людини справжньої, любов і ненависть людини незіпсутої, відкритої до світу і відвертої зі світом».

Поет щасливий, коли він почутий. Роман Киселюк почутий. Його знають, його творчість приваблює. Побажаємо йому нових творчих вершин.

Изображение 023 Изображение 025 Изображение 022

Изображение 028 Изображение 030 Изображение 031

Изображение 035 Изображение 036 Изображение 039

Изображение 040 Изображение 044 Изображение 045

Изображение 048 Изображение 055 Изображение 056

Изображение 059 Изображение 061 Изображение 065

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.