Презентація книги

Изображение 0781 березня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась презентація трилогії романів відомого українського письменника Степана Процюка з серії «Автографи часу»: «Троянда ритуального болю» (про В. Стефаника, 2010 р.), «Маски спадають поволі» (про В. Винниченка, 2011 р.) та «Чорне яблуко» (про А. Тесленка,2013 р.). Ця трилогія представляє новий жанр в українській літературі – жанр психобіографії. «Щоб писати біографії, треба жити іншим життям» – говорить Степан Васильович. Не тільки жити життям трьох своїх героїв впродовж роботи над романами, а й створити талановиті твори автору вдалося тому, що їхні психопити йому близькі. 

Романи мають успіх, про них бурхливо дискутують, обговорюють і читачі, і літературні критики. Степан Васильович майже дві години спілкувався з аудиторією, відповідав на численні запитання бібліотекарів, членів літстудії «Бистрінь», вчителів-філологів, інших учасників презентації. Найбільше уваги було приділено саме останній книзі з серії., про яку Ольга Слоньовська висловилась так: »Цей роман надзвичайно сильний. Це рівень, це епоха. Степан Процюк повернув Архипа Тесленка в літературу». Сам автор трилогії та багатьох інших творів (понад 20) про свою творчість говорить: »Література так заповзла в моє життя, що тепер література, мої заняття літературою – моя правда».

На сьогодні Степан Процюк дуже активізувався в літературному процесі України, він – доволі успішний, самодостатній, не заангажований, модний письменник-інтелектуал, за яким закріпився ярлик «психоаналітика», «душе знавця». Мабуть тому Роман Киселюк порівнює його з Достоєвським.

Бажаємо Степану Васильовичу нових творчих успіхів та надіємось на нові цікаві зустрічі.

 Изображение 048 Изображение 052 Изображение 044

Изображение 042 Изображение 014 Изображение 064

Изображение 051 Изображение 029 Изображение 025

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.