Презентація

Изображение 0487 березня в міській бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч з доцентом Прикарпатського університету, головою обласної організації НСПУ, літературним критиком Євгеном Бараном, поетом, членом НСПУ Романом Киселюком та молодим поетом, членом літстудії «Нобель» (Івано-Франківськ) Василем Карп’юком. Літератори презентували альманах літфесту ім. Т. Мельничука «Покрова» «26 на Покрову» (2012 р.) та антологію «Футбол-ФЕST» (2012 р.).

«26 на Покрову» – перший неперіодичний альманах фестивалю, до якого увійшло 26 авторів, творчість яких представляє певну ретроспекцію фестивалю: Василь Андрушко, Василь Бабій, Василь Герасим»юк, Петро Мідянка, Євген Баран, Василь Карп’юк , Роман Киселюк. та інші. Їх та їхню творчість представили наші гості, читали поезії, уривки з прозових творів, відповідали на запитання. Цікаво було переглянути відеоролик про вручення Т. Мельничукові Шевченківської премії в м. Київ.

Про те, як українці люблять футбол – захоплюючу, фантастичну гру, у футбольно-атлетичному театралізованому дійстві написали прикарпатські, тернопільські письменники В. Єшкілєв, П. Сорока, Я. Ткачівський, О. Деркачова та інші в антології «Футбол-ФЕST».

Євген Михайлович проанонсував і книгу «Вічний Павло…: спогади про Павла Казимировича Добрянського», який не раз приїздив до нашого міста і спілкувався із своїми шанувальниками.

Всі три книги подаровано для краєзнавчого відділу центральної районної бібліотеки, за що ми дуже вдячні.

Изображение 010 Изображение 015 Изображение 012

Изображение 026 Изображение 021 Изображение 043

Изображение 028 Изображение 036 Изображение 040

Изображение 049 Изображение 051 Изображение 056

01 02 03

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.