Літературна година

gonchar4 квітня відбулася літературна година «Речник соборності України», присвячена 95-річчю від дня народження видатного майстра художнього слова, велета української нації Олеся Гончара. Цікавими фактами з біографії письменика ознайомила присутніх завідувач відділу обслуговування користувачів центральної районної бібліотеки Надія Мартинюк. Про незабутні зустрічі з Олесем Гончарем поділився бібліотекар Ярослав Лазорко, який особисто був знайомий з письменником та його родиною. Також він представив особисту колекцію листів переписки з Олесем Гончарем та подаровані ним книги. 
Вірші і уривки із щоденника письменника читала Ірина Черній. Завідувач шкільною бібліотекою ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Любов Андрійович поділилася з присутнми своїми думками щодо щоденника Олеся Гончара.

Неабиякий інтерес викликав виступ-роздум про Олеся Гончара гостя літературного заходу, члена НСПУ, поета Романа Киселюка.

На завершення було переглянуто відеофільм про письменика, а також представлено книжкову виставку «Обстоювач людяності і краси».

DSC00010 DSC00004 DSC00008

DSC00015 DSC00012 DSC00013

DSC00027 DSC00023 DSC00025

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.