Засідання клубу

DSC00788

В березні цього року завідувач Білоославської сільської філії Надія Гринюк згуртувала при книгозбірні жіночий клуб «Сучасниця». Члени клубу – активні жінки села, які не тільки є добрими господинями, але й гарними майстринями, мають активну життєву позицію. Недавно відбулась чергова зустріч членів клубу. Всі учасниці принесли свої роботи із вишивок і приміщення бібліотеки стало схоже на веселку. На цю зустріч було запрошено талановиту майстриню з бісероплетіння Анастасію Левицьку, яка веде гурток в школі, часто вона та її вихованці беруть участь в різних виставках, конкурсах та займають призові місця. Пані Анастасія представила вишиті бісером ікони та провела майстер-клас з бісероплетіння. Завдяки таким майстриням як Анастасія Дмитрівна відроджується українська вишивка, наші гуцульські традиції, звичаї та обряди.

Взяв участь в засіданні клубу завідувач музею Марійки Підгірянки, краєзнавець Василь Левицький. Він розповів нам про життєвий і творчий шлях поетеси і презентував книгу «Робінзон Крузо» в перекладі М. Підгірянки, яку недавно видано стараннями п. Василя за фінансової підтримки БО “Всеукраїнський фонд Юрія Дерев’янка”.

Центральна районна бібліотека вітає ініціативу білоославчан та бажає «Сучасниці» цікавого спілкування, плідної праці, гарного дозвілля.

DSC00792 DSC00797 DSC00802

DSC00805 DSC00810 DSC00812

httpv://youtu.be/9tWyzob8QXw

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.