Тренінг

Изображение 00915-16 травня в Ужгороді, в Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбувся другий тренінг для директорів ЦБС та представників громадських організацій, ініційований програмою «Бібліоміст». Цього разу представники Івано-Франківської (Рожнятів, Надвірна, Долина), Чернівецької, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської  областей пройшли навчання з написання проектів. Наш район представляли директор ЦБС Марта Кушнерчук та заступник начальника відділу культури, голова ГО «Союз українок Надвірнянщини» Ольга Багрійчук.

Тренери Андрій та Елеонора Вишняк цікаво, фахово провели тренінг, розповіли про різні фонди, які надають гранти, їхню специфіку, вимоги щодо проектів. Детально вивчали складові проекту, методику заповнення аплікаційної форми, бюджету як важливої складової, а також моніторинг і оцінку проекту. Під час роботи тренінгу група учасників була дуже активною, креативною, продукувались нові ідеї, обговорювались, цікавою була робота в групах, коли вирішувались практичні завдання.

 Учасники тренінгу відвідали вуличну акцію, яку проводила міська бібліотека для дітей в рамках проекту «Здоров»я жінок України», який реалізовують кілька районних бібліотек області спільно із громадською організацією від Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

 Тренінги зі стратегічного планування та написання проектів були надзвичайно корисними, потрібними, учасники поділились досвідом, напрацюваннями та почерпнули нові ідеї для практичного застосування в роботі.

Изображение 030 Изображение 002 Изображение 003

Изображение 008 Изображение 011 Изображение 012

Изображение 018 Изображение 022 Изображение 027

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.