TexKemn

DSC0003816 травня завідувач відділу інформаційних технологій Надвірнянської ЦРБ Іванна Заник взяла участь в семінарі TexKemn Івано-Франківськ 2.0 «Розбудова громадянського суспільства за допомогою нових технологій», який відбувся в рамках Днів Америки в Івано-Франківську у національному технічному університеті нафти і газу. Семінар був присвячений вирішенню реальних соціальних проблем за допомогою новітніх технологій. Учасників привітав ректор університету Є. Крижанівський та запросив до слова посла США в Україні Джона Теффта, який зауважив, зокрема, що новітні технології сприяють розвитку демократичного суспільства, використовуються для спілкування і треба створювати умови для цього. До складу командиТехКемп Івано-Франківськ 2.0  увійшли двоє громадян США – Хайді Бойсверт (генеральний і креативний директор FuturePerfect Lab ) і Рік Пенгенібен (керівник програм з цифрового навчання Каліфорнійської академії наук) та двоє українців – Анатолій Бондаренко (редактор сайту Texty.org.ua) та Алекс Рябцев (засновник Startup.In.UA).

Учасникам семінару на вибір пропонувались теми тренінгових сесій: «Гра як процес: використання відкритого дизайну для створення ігор, спрямованих на суспільні зміни»( Хайді Бойсверт), «Неформальна освіта і громадянська активність з використанням цифрових засобів масової інформації» (Рік Пенгенібен), «Як з мінімальною кількістю ресурсів зробити суспільно-корисний онлайн сервіс» (Анатолій Бондаренко), «Використання інтернет-технологій для організацій волонтерських рухів» (Алекс Рябцев).

Сподіваємось, що наша участь в даному заході допоможе нам в майбутньому використовувати навички, які були тут отримані, для більш ефективної роботи нашої бібліотеки.

DSC00041 DSC00047 DSC00049

DSC00052 DSC00060 DSC00061

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.