Респект-зустріч: Володимир Шовкошитний

Изображение 01622 травня в будинку «Просвіта» надвірнянці мали зустріч з поважним гостем з Києва Володимиром Федоровичем Шовкошитним.

Директор ЦБС Марта Кушнерчук представила гостя. Володимир Шовкошитний – уродженець Київщини, відомий український поет, прозаїк, публіцист, член НСПУ,  народний депутат І скликання, доктор філософії в галузі політології, професор, громадсько-політичний діяч, голова управи київської організації Української Народної Партії, директор видавництва «Український пріоритет», ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиля» з 1990-2003 рр., людина відома, успішна, самодостатня. Зустріч відбулась у формі активного діалогу. Володимир Федорович розповів про себе, свою творчість, громадсько-політичну діяльність, про безпосередню участь в перепохованні Василя Стуса, Юрія Литвина, Олекси Тихого, презентував свою дилогію «Кров свята» (роман про УПА), прекрасно декламував власні поезії, які знає напам»ять, відповідав на запитання. Також представив книги видавництва «Український пріоритет», які учасники зустрічі мали можливість придбати.

Володимир Шовкошитний високо ставить авторитет письменника, вважає, що він (письменник) – взірець, еліта, совість народу. А ще його називають лицарем  в житті і творчості.  Склалося враження, що в цьому щось є. Те, як він ставиться до людей, ті цінності, які сповідує («світ існує тільки тоді, коли перемагає добро», «найбільша цінність – Україна і родина і якщо не буде України, то нема сенсу жити»), теми, які піднімає у творчості підтверджують, що він таки український лицар, який несе в народ свою місію.

Изображение 036 Изображение 025 Изображение 030

Изображение 040 Изображение 055 Изображение 056

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.