Нові книги – в кожну бібліотеку

Изображение 01028 травня до центральної районної бібліотеки завітали поважні гості – народний депутат України Юрій Дерев»янко, депутат обласної ради Володимир Грабовецький, помічник народного депутата Тетяна Пришляк з подарунком для бібліотек району – 600 нових книг на суму 10 000 грн. Це – книги для найменших читайликів, дітей молодшого, середнього шкільного віку: казки, оповідання, художня література, книги за шкільною програмою.

Юрій Богданович у своєму виступі зазначив, що БО «Всеукраїнський благодійний фонд» його імені з радістю допомагає бібліотекам в справі комплектування новими книгами, бо команда фонду розуміє яке велике значення має книга у вихованні підростаючого покоління. Володимир Грабовецький сказав, що попри розвиток технічного прогресу, комп»ютеризації ніщо не зможе замінити книгу як джерело знань.

Директор ЦБС Марта Кушнерчук поінформувала гостей про те, що сільські книгозбірні ініціювали акцію для читачів-дітей «Літні читання» під девізом «Влітку не будемо нудьгувати – будемо книжки читати». Подаровані книги стануть великою допомогою в організації змістовного дозвілля дітей під час літніх канікул і не тільки.

Вона щиро подякувала за цінний подарунок і висловила надію на подальшу співпрацю.

Изображение 002 Изображение 003 Изображение 008

Изображение 016 Изображение 024 Изображение 027

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.