Фотоконкурс

Читаємо, та на природі відпочиваємо!Згідно наказу ОНУБ ім. І. Франка №8-д від 17.01.13 р. «Про проведення обласного фотоконкурсу «На гостини до книжкової родини» в рамках акції «Читаємо всією родиною» з 1 лютого до 1 червня проведено відбірковий 1-й етап конкурсу серед бібліотек району.

Конкурс ініційовано з метою посилення ролі бібліотек як центрів читацьких інтересів користувачів, створення інформаційного простору в соціумі, що сприятиме розвитку читання, формування у громадськості усвідомлення цінності та значимості читання, привернення уваги мешканців краю до читання, підвищення престижу книги, читання, бібліотеки.

У конкурсі взяли участь 32 бібліотеки-філії, які представили цікаві світлини, що популяризують тематику читання, книгу. Журі підвело підсумки конкурсу і визначило переможців:

1 місце – Гаврилівська бібліотека-філія: світлина «Читаємо і на природі відпочиваємо» (номінація «В об»єктиві – я і книга»);

2 місце – Камінська бібліотека-філія: світлина «Що ж там читає сестричка?» (номінація «Читай, щоб зробити світ кращим»);

3 місце – Зеленська бібліотека-філія: світлина «А книжка така цікава!» (номінація «Люди. Книги. Долі»)

Гвіздська бібліотека-філія: світлина «Нам без книг ніяк не можна» (номінація «Миттєвості бібліотечного життя»).

Що ж там читає систричка! OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Слід відзначити креативність, творчість представлених матеріалів на фотоконкурс Білоославської, Лоївської, Зарічанської, Саджавської, Тисменичанської, Волосівської, Парищенської. Пасічнянської, Битківської, Білозоринської, Ліснотарновецької філій.

Дякуємо всім за участь в конкурсі, а переможців вітаємо та бажаємо нових творчих успіхів!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.