Літо – час для читання

03Найкраща пора року – літо, особливо для дітвори. Канікули, розваги, відпочинок на річці, вдома, в бібліотеці. Так, так, саме в бібліотеці цікаво проводити дозвілля влітку. Бібліотеки нашого району чекають на своїх користувачів, пропонують для них акцію «Літо – час для читання».

Працівники бібліотек готують добірки книг за шкільною програмою, пропонують книги вітчизняних, світових класиків, намагаються ознайомити дітей з творчістю кращих письменників, підвищити інтерес до читання. Бібліотеки  активно використовують літні табори при школах, залучають дітей до книгозбірень на масові заходи, для обміну книг.

Актуальним є екологічне виховання дітей літньої пори (виховання любові до природи, охорони навколишнього середовища, екологічної культури), робота клубів за інтересами, проведення заходів з розвитку творчих здібностей дітей (майстер-класи з писанкарства, вишивання, бісероплетіння).

У районній бібліотеці для дітей стартувала програма «Книжковими стежками літа». Бібліотека запрошує своїх читайликів до відпочинку з книгою, пропонує пізнавально-розважальні заходи: конкурси, вікторини, майстер-класи, лялькові вистави.

Тисменичанська, Гаврилівська, Лівснотарновецька, Зеленська, Цуцилівська, Ланчинська бібліотека для дітей та інші      запрошують на літні читання до бібліотеки, у літні читальні зали під відкритим небом.  Дорослим, дітям, мамам з малими дітьми пропонують  посидіти на природі, поспілкуватись, почитати книги, переглянути пресу, випити чашку кави. Діти тим часом можуть малювати, ліпити з пластиліну, гратись в бібліотеці або біля батьків.

01 02 04

Літо з бібліотекою буде змістовним і цікавим.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.