Літературно-музичний вечір

Duchuminska_226 червня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва проведено літературно-музичний вечір «З вами остане любов моя…», присвячений 130-річчю від дня народження поетеси, прозаїка, публіциста, перекладача, громадської діячки, феміністки Ольги Дучимінської. Захід ініційовано центральною районною бібліотекою, міським осередком «Просвіти», міською філією «Союзу українок».

Про життєвий, творчий шлях Ольги Дучимінської розповідала ведуча Раїса Грушецька. А життя її було довге (прожила 106 років), сповнене і радості, і болю, і переслідувань, і тюрем. Та ця жінка завжди була незламна: «Я – горда людина. Не скорюся нікому. Йду тобі назустріч, доленько моя». В поезії пані Ольги багато любові, болю і туги за Україною, її людьми. Вона писала: «Я люблю людей і ціную себе тим, що я для них зробила». Ольга Дучимінська жила для України, для її народу, згуртовувала жіноцтво на добрі справи: «До праці станьмо всі жінки й дівчата!». Окрасою свята стало виконання патріотичних пісень вокальною групою міського осередку «Просвіта» під орудою п. Надії Мацьків. Поезії Ольги Дучимінської натхненно читали Марія Андрусяк, Галина Дем»янчук, Наталія Берчак.

Учасники осередку «Просвіта» виступили з ініціативою відродити клуб за інтересом «Надвечір»я», який в 90-х роках працював при ЦРБ під орудою покійної Ірини Яцури. Бібліотечні працівники підтримали пропозицію і запропонували співпрацю.

Изображение 003 Изображение 013 Изображение 002

Изображение 004 Изображение 006 Изображение 007

Изображение 014 Изображение 015 Изображение 013

Изображение 008 Изображение 009 Изображение 011

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.