Тренінг: запрошуємо взяти участь

informationГромадський Центр «Ділові ініціативи” спільно із обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка оголошують про початок проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування», який передбачає цикл тренінгів з «е-урядування» для бібліотечних працівників, представників громадських організацій, громадськості, студентської молоді, підприємців, представників органів влади. Проект виконується за міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст – Україна», ІREX/Україна.

Мета проекту – розповсюдити інформацію про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Проект передбачає співпрацю місцевих неурядових організацій з тренінговими центрами на базі обласних універсальних наукових бібліотек у впровадженні тренінгової програми з е-послуг та проведенні місцевих інформаційних кампаній, які просувають електронні послуги серед мешканців області і демонструють, як нові технології допомагають збільшенню громадської участі у місцевому врядуванні.

В рамках проекту буде проведено цикл тренінгів з «е-урядування» в м. Івано-Франківську та області. Тренінги будуть проводитися щомісяця. Для участі в тренінгу слід заповнити анкету. Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну пошту ngo.ifr.ua@gmail.com до 01 числа місяця в якому Ви бажаєте прийняти участь в тренінгу. Про результати відбору буде повідомлено особисто на е-мейл кожну бажаючу особу.

Витрати учасників тренінгу на проїзд та харчування відшкодовують організатори за наявності оригіналів квитків, паспорта та ідентифікаційного коду.

Анкета

Відповідальна особа: Леся Вербовська
Контактний тел..: +380679262244
e-mail: ngo.ifr.ua@gmail.com

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.