Бібліотеки – людям похилого віку

IMG_0078Публічні бібліотеки працюють з різними категоріями користувачів, в тому числі і з людьми похилого віку та людьми з обмеженими фізичними можливостями. В цьому і полягає місія гуманітаризації бібліотечного обслуговування, адже бібліотека – це та соціальна інституція, яка забезпечує і сповідує прояви моральності.

Люди похилого віку – одна з найчисельніших категорій користувачів бібліотек, серед них є чимало таких, які все життя відвідували бібліотеку, любили книгу, читання, спілкування з бібліотекарем, а тепер не вистачає здоров»я, сил для відвідування книгозбірні. Є такі користувачі і в центральній районній бібліотеці. Працівники відділу обслуговування промоніторили коло потенційних користувачів і вирішили запропонувати їм таку послугу як книгоношення додому. Послуга не нова, але трохи призабута. Люди з радістю сприйняли ініціативу бібліотеки, висловлюють вдячність. Так Возняк Юстина Юріївна, колишній вчитель ЗОШ №1 1-3 ст. у телефонній розмові з директором бібліотеки дякувала за увагу, за надану послугу, за можливість прочитати нову, цікаву книгу, поспілкуватись з IMG_0067бібліотекарем Гайдук Галиною Миколаївною. Гарна книга піднімає настрій, налаштовує на позитивні думки, додає енергії, а спілкування теж важливе, бо люди потребують поділитись з кимось переживаннями, думками, обмінятись інформацією.

У кожному населеному пункті проживають люди похилого віку, з обмеженими можливостями, які люблять книгу, читання і чекають на бібліотекаря, його уважність і милосердя.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.