Читацький бенефіс

0 00912 вересня в читальній залі бібліотеки проведено читацький бенефіс «Книга – сутність людської душі», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Це було задушевне спілкування користувачів з бібліотекарями, роздуми про читання, книгу, бібліотеку. Бібліотекар абонементу Ярослав Лазорко представив активну, багаторічну читачку Гриленко Маргариту Федорівну, а вона розповіла свою читацьку біографію, яка триває від 5-річного віку: любить книгу, знаходить в ній доброго друга, порадника, співрозмовника.

Бібліограф краєзнавчого відділу Марія Гринюк представила Мамчура Романа Дмитровича – гарного читача, друга, партнера бібліотеки, відділу. Роман Дмитрович читач з великим стажем. Згадував цікаві моменти з біографії, коли в школі відвідував літературний гурток, раз в тиждень приїздив до Снятина в літературний музей Марка Черемшини, допомагав його дружині Наталії Василівні доглядати за реквізитами. Слідкує за літературним процесом, багато поезій знає напам»ять, пише «для душі» пародії на поезії різних авторів.

 Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк представила Гнатів Світлану Дмитрівну – активного користувача бібліотеки, цікаву людину, яка любить книгу, читання. Світлана Дмитрівна у своєму виступі зауважила, що своїм прикладом привила любов до читання двом дочкам і як наслідок – обидві здобули вищу освіту. Також подякувала працівникам бібліотеки за допомогу, увагу, професіоналізм.

Від імені дирекції бібліотеки нашим гостям вручили подяки «за любов до книги, читання, вірність бібліотеці та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек».

0 013 0 012 0 008

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.