Вітаємо!

01З метою популяризаціяї високохудожнього таланту Т. Г. Шевченка, привернення уваги до творчого доробку Кобзаря, сприяння залученню до читання, розвитку просвітницької діяльності бібліотек, розкриттю інноваційних ідей і нових форм бібліотечного обслуговування, розширення спектру сучасних технологій, стимулювання творчої ініціативи бібліотечних працівників, підвищення їх професійної майстерності ОНУБ ім.. І. Франка ініціювала конкурс «Бібліотечна Шевченкіана».

Конкурс відбувався у два етапи. 1-й етап тривав з 01 березня до 01 серпня у районах та містах області організовувались і проводились конкурси, під час яких визначалися переможці. За підсумками першого етапу обласного конкурсу кращі матеріали із рішенням журі до 15. 08. 2013 р. надсилались в ОУНБ ім. І. Франка.

13 вересня обласне журі розглянуло подані на конкурс авторські проекти та визначило переможців. В номінації «Розкриття творчих здібностей читацької аудиторії» завідувач Саджавською бібліотекою-філією Федорчук Ганна Михайлівна зайняла перше місце.

Вітаємо колегу з перемогою,бажаємо нових творчих успіхів.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.