Семінар

Завдання бібліотек, що обслуговують читачів-дітей – 0 001сприяти залученню дітей до бібліотеки, читання, прищеплення любові до книги, читання, поглиблення читацьких інтересів, сприяння різносторонності читання дітей. Про це йшлося на районному семінарі бібліотекарів Надвірнянщини «Вплив бібліотеки на становлення і розвиток дитини-читача: практичний досвід та перспективні завдання», який відбувся 20 вересня на базі районної та Ланчинської міської бібліотек для дітей. Семінар відкрила директор ЦБС Марта Кушнерчук. В семінарі взяли участь директор обласної бібліотеки для дітей Ірина Тацакович та завідувач відділу обслуговування користувачів 5-9 кл. ОДБ Леся Симчич. У своєму виступі Ірина Ярославівна акцентувала увагу учасників семінару на збереженні традицій та впровадження інноваційних форм роботи з дитячим читачем, професіоналізмі бібліотекаря як вихователя, керівника дитячого читання. Леся Михайлівна надала консультацію «Інноваційні форми і методи обслуговування читачів-дітей». В ході професійного діалогу «Бібліотечне обслуговування читачів-дітей: актуальні та результативні форми роботи» заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук, бібліотекарі Гаврилівської та Саджавської філій Марія Мельник, Галина Христан, завідувачі філіями:Тисменичанської Оксана Мельниченко, Пасічнянської Оксана Вінтоняк, Делятинської Квітослава Брунько, Білозоринської Ганна Питлюк поділились досвідом роботи по підсумках районної акції «Літо – час для читання», про роботу дитячих клубів за інтересами, використання періодики в роботі з дітьми, сімейне читання, використання Інтернет-ресурсів в роботі з читачами-дітьми.

0 003 0 006 0 007

0 009 0 010 0 011

В Ланчинській міській бібліотеці для дітей учасників семінару зустріла хлібом-сіллю завідувач Наталія Яремин, запросила до книгозбірні, провела екскурсію по бібліотеці, зробила мультимедійну презентацію «Бібліотека для дітей – середовище толерантності», під час якої не тільки змістовно представила роботу бібліотеки, але й відзначила партнерів, які творчо співпрацюють з бібліотекою, а також меценатів, спонсорів, які сприяли у проведенні ремонтів, опалення, покращенні матеріального стану. Це відділ культури РДА (начальник Олександр Зварчук), селищна рада (голова Михайло Іванюк), БО «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев»янка», ПП Степан Іваночко. З задоволенням присутні стали учасниками публічного заходу «Скарбниця душі людської», присвяченого Всеукраїнському дню бібліотек. Учні 2,3,5 класів – активні читачі бібліотеки щиро вітали бібліотекарів з наступаючим святом, ветерана бібліотечної справи Ланчина, нині пенсіонера Емілію Цюрак. У виконанні Аліни Іваночко на скрипці прозвучала «Мелодія» Скорика, пісні «Осіннє золото» та про маму виконали дует «Галичанка» в складі Ірини Яремин та Світлани Небелюк, Софії Грабовецької.

На закінчення в анкетах «А на останок я скажу…» учасники семінару висловили свої враження від семінару та побажання на майбутнє. А враження були дуже позитивні. Директор ОДБ Ірина Ярослівна Тацакович відзначила добру організацію семінару, професіоналізм бібліотекарів Надвірнянщини, подякувала за гарну роботу колективу Ланчинської бібліотеки, особливо завідувачу Наталії Яремин, привітала всіх з наступаючим професійним святом, побажала міцного здоров»я, творчих успіхів.

0 013 0 015 0 016

0 017 0 019 0 023

0 030 0 031 0 037

0 039 0 040 0 046

0 048 0 049 0 052

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 055 0 056 0 059

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 0 066 0 069

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 0 081  

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.