Дебют літературний

Изображение 00129 жовтня в читальній залі центральної районної бібліотеки дебютував молодий поет з Івано-Франківська Роман Бойчук з першою поетичною збіркою інтимної лірики «Шал у стані ейфорії», яка вийшла друком цьогоріч у видавництві «Тіповіт» і присвячена дружині Олі.

Роман народився 30 березня 1984 року у м. Долина. Юрист за фахом, поет за покликанням, романтик за станом душі. Друкувався в різних періодичних виданнях, регулярно – на сторінках журналу «Дніпро». Член міжрегіонального поетичного клубу «Об»єднані словом». Модератором зустрічі була керівник клубу, колега  Романа по перу, поетеса Леся Геник, яка відзначила, що хоч «Шал у стані ейфорії» – перша книга автора, але він уже відомий в літературних колах, брав участь та ставав номінантом в різних літературних конкурсах. Роман відкритий в поезії, у спілкуванні з людьми: проникливо читав свої вірші, щиро відповідав на запитання учасників зустрічі, зізнався, що зараз працює над поезією соціально-філософського спрямування, має до друку новий рукопис віршів. Присутні із задоволенням поринули в світ почуттів, так гарно описаних поетом, милувались його словом, чудовими образами…

Изображение 002 Изображение 007 Изображение 008

Захоплюється творчістю Романа Олександр Букатюк – член літстудії «Бистрінь», член клубу «Об»єднані словом». Олександр прочитав власну рецензію на збірку Романа Бойчука «Причаститися пристрастю. Ейфорійний дебют» та присвячений йому верлібр.

Роман Бойчук – гарна, позитивна, сучасна молода людина, інтелігентний галичанин з багатим внутрішнім світом, красивою душею. Як поет має великий потенціал, це початківець, який претендує на рівень професіоналізму. Його перша збірка – добрий старт в сучасну українську літературу; вагомим є те, що переднє слово до збірки написав Євген Баран («Фантоми ейфорійних ілюстрацій»), в якому, зокрема, зауважив: « …є у Романа пристрасть, наполегливість, бажання, віра в свої сили і, найголовніше, підтримка коханої. Сьогодні ці риси допомогли Романові вийти зі своїми творами до читача».

Бажаємо йому успіхів!

Изображение 018 Изображение 013 Изображение 024

Sharing

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

1 коментар “Дебют літературний”

  1. Щиро вам вдячні! Роман Бойчук і Леся Геник дуже задоволені, а я ще раз переконався, що Надвірнянська центральна районна бібліотека – це не тільки епіцентр культурного життя Надвірнянщини, а й духовний вулик до якого злітаються всі словесні медоноси Прикарпаття.

shares
-->