Дебют літературний

Изображение 00129 жовтня в читальній залі центральної районної бібліотеки дебютував молодий поет з Івано-Франківська Роман Бойчук з першою поетичною збіркою інтимної лірики «Шал у стані ейфорії», яка вийшла друком цьогоріч у видавництві «Тіповіт» і присвячена дружині Олі.

Роман народився 30 березня 1984 року у м. Долина. Юрист за фахом, поет за покликанням, романтик за станом душі. Друкувався в різних періодичних виданнях, регулярно – на сторінках журналу «Дніпро». Член міжрегіонального поетичного клубу «Об»єднані словом». Модератором зустрічі була керівник клубу, колега  Романа по перу, поетеса Леся Геник, яка відзначила, що хоч «Шал у стані ейфорії» – перша книга автора, але він уже відомий в літературних колах, брав участь та ставав номінантом в різних літературних конкурсах. Роман відкритий в поезії, у спілкуванні з людьми: проникливо читав свої вірші, щиро відповідав на запитання учасників зустрічі, зізнався, що зараз працює над поезією соціально-філософського спрямування, має до друку новий рукопис віршів. Присутні із задоволенням поринули в світ почуттів, так гарно описаних поетом, милувались його словом, чудовими образами…

Изображение 002 Изображение 007 Изображение 008

Захоплюється творчістю Романа Олександр Букатюк – член літстудії «Бистрінь», член клубу «Об»єднані словом». Олександр прочитав власну рецензію на збірку Романа Бойчука «Причаститися пристрастю. Ейфорійний дебют» та присвячений йому верлібр.

Роман Бойчук – гарна, позитивна, сучасна молода людина, інтелігентний галичанин з багатим внутрішнім світом, красивою душею. Як поет має великий потенціал, це початківець, який претендує на рівень професіоналізму. Його перша збірка – добрий старт в сучасну українську літературу; вагомим є те, що переднє слово до збірки написав Євген Баран («Фантоми ейфорійних ілюстрацій»), в якому, зокрема, зауважив: « …є у Романа пристрасть, наполегливість, бажання, віра в свої сили і, найголовніше, підтримка коханої. Сьогодні ці риси допомогли Романові вийти зі своїми творами до читача».

Бажаємо йому успіхів!

Изображение 018 Изображение 013 Изображение 024

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

1 коментар “Дебют літературний”

  1. Щиро вам вдячні! Роман Бойчук і Леся Геник дуже задоволені, а я ще раз переконався, що Надвірнянська центральна районна бібліотека – це не тільки епіцентр культурного життя Надвірнянщини, а й духовний вулик до якого злітаються всі словесні медоноси Прикарпаття.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.