Арт-зустріч

IMG_0789В рамках проекту центральної районної бібліотеки «Зустрічі з цікавими людьми» 7 листопада проведено арт-зустріч із солістом-вокалістом районного будинку культури, керівником гурту «Легіт» Віктором Чудновським. Віктора знають як талановитого співака, улюбленця публіки, самодіяльного композитора не тільки в Надвірнянщині. Харизматичний, артистичний, обдарований, з чудовими вокальними даними артист багато працює над собою, вдосконалює виконавську майстерність, росте творчо.

Віктор разом з молодшим братом співав від 8-ми років. Вступав до музичної школи в Надвірній до класу цимбалів, але викладачі, прослухавши його, запропонували перейти до класу бандури. Навчався в Калуському училищі культури і мистецтв, згодом заочно закінчив Івано-Франківський інститут культури і мистецтв Прикарпатського  університету ім.. В. Стефаника.

Віктор відповідав на численні запитання, ділився з присутніми своїми думками, творчими планами на майбутнє, заспівав кілька власних пісень на слова Ірини Яцури.

 Він любить свою роботу, активно концертує як соліст, учасник кількох колективів, пише музику на слова місцевих поетів. Постійно у творчому пошуку, свій талант, творчість дарує людям і в цьому вбачає свою місію, отримує  натхнення і задоволення, а вдячні глядачі віддають йому тепло своїх сердець.

IMG_0771 IMG_0779 IMG_0781

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.