Семінар

0_aec77_f91587e4_XXXL15 листопада в ОНУБ ім.. І. франка відбувся семінар «Бібліотека і влада:партнерство задля розвитку місцевої громади» за участю заступників голів райдержадміністрацій, начальників відділів культури РДА, директорів ЦБС, ініційований програмою «Бібліоміст». Від Надвірнянського району участь в семінарі взяли перший заступник голови РДА Володимир Калічко, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, директор ЦБС Марта Кушнерчук. В семінарі взяв участь, виступив з презентацією «Стан і перспективи модернізації українських бібліотек» директор програми «Бібліоміст» Матей Новак. Досвідом діяльності органів влади Івано-Франківщини на підтримку бібліотек ділились заступник голови Городенківської РДА з гуманітарних питань Степан Михайлюк, перший заступник голови Надвірнянської РДА Володимир Калічко, заступник голови Івано-Франківської міської ради Верес, директор Надвірнянської ЦБС Марта Кушнерчук та інші учасники семінару. З презентацією «Промоції електронних інформаційних послуг бібліотек для місцевої громади» виступила директор Рожнятівської ЦБС Марія Рибчак, «Соціальні ініціативи бібліотек як виклик часу»- директор Калуської ЦБС Світлана Сокульська.

Програма «Бібліоміст» невдовзі завершить свою діяльність в Україні. Як рухатись далі, не лише зберегти, але й продовжувати модернізацію бібліотек в майбутньому вела мову у своїй презентації «Моделі стійкого розвитку і залучення додаткових ресурсів для громади» керівник відділу адвокації та комунікації програми «Бібліоміст» Юлія Ткачук та регіональний представник програми в Івано-Франківській області Богдан Микицей.

Модератор семінару, заступник начальника управління культури ОДА Василь Тимків, Матей Новак , директор ОНУБ ім.. І. Франка Людмила Бабій підвели підсумок роботи семінару, висловили сподівання, що бібліотеки області при підтримці місцевого самоврядування будуть продовжувати виконувати свою місію, впроваджувати інновації, проводити модернізацію задля розвитку місцевої громади.

004 005 007

011 013 016

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.