Мандрівний кінофестиваль

DSCF507527 грудня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся перегляд документального фільму «Ромська мрія», який презентували Ярослав Свідрак – голова пожежно-спортивного товариства «Грім» м. Богородчани та Назар Маслій – регіональний координатор 10-го мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

10-й Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA стартував 3 жовтня у Сімферополі. Цьогоріч у жовтні, листопаді, грудні Мандрівний Docudays UA відвідає 22 регіони України. Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві з 22 до 28 березня 2013 р, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

Цього року правоосвітні заходи та кінопокази на фестивалі Docudays UA об’єднані спеціальною темою – «Вибір є!». Окремою сторінкою Мандрівного фестивалю є добірки фільмів молодих кінематографістів України.

Фільм «Ромська мрія» українського режисера Романа Бондарчука –– це чотири історії про мешканців ромських таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава, Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями.

Організаторами фестивалю в нашій області є ГО «Пожежно-спортивне товариство «Грім», Івано-Франківська обласна організація «Молода Просвіта», а партнерами – ГО «Українська агенція інвестицій і розвитку», ГО «Наш край», БФ «Ти Ангел».

DSCF5071 DSCF5076 DSCF5073

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.