Бібліотека-філія с.Заріччя

У мальовничій долині ріки Прут на високому березі підгірного плато розкинулось велике гірське село Заріччя (1381.1 га).  Уперше село  в історичних документах згадується з першої половини ХУІІ ст., однак поховання доби бронзи свідчать, що село викикло значно раніше.

В селі Заріччя читальню «Просвіта» засновано ще перед Першою світовою війною. Спочатку «Просвіта» мала приміщення у хаті господаря Івана Гарилюка. В «Просвіті» була зайнята уся молодь села. Діяли товариства «Луг», «Січ» та драматичний гурток.

Після війни в 1945 році  в селі Заріччя створено сільську бібліотеку. З 1956 року працювала бібліотекарем  Ганна Лук’янівна Сомко. В даний час знаходиться бібліотека в приміщенні Народного дому на другому поверсі. Фонд становить 20 131 примірників книг. Обслуговує бібліотека 1 020 користувачів. Завідує бібліотеко Вацик Ганна Степанівна, бібліотекар Костюк Галина Михайлівна.

Дякуючи багаторічній та невтомній праці завідувача Ганни Степанівни та бібліотекаря Галини Миколаївни в бібліотеці створені належні умови для користувачів: тут затишно, комфортно, бібліотекарі завжди раді бачити своїх користувачів та допомогти їм в пошуку необхідної інформації.

Плідно  працює в галузі  популяризації краєзнавства клуб за інтересом «Справи домашні”. Форми засідань здебільшого активні, такі, що спонукають до творчості: диспути, вікторини, літературні вечори, уроки народознавства. Бібліотека тісно співпрацює з будинком культури, сільською радою, громадськістю села, приймає активну участь в районних оглядах, конкурсах.

 

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

 

-->