Бібліотека-філія с.Верхній Майдан

Село Верхній Майдан знаходиться на південному сході від м. Надвірна. Перша письмова згадка відноситься до 1717 р., проте за деякими даними село виникло значно раніше. Територія села – 572.6 га, через село протікає невелика річка Смотрич і проходить автомобільна дорога Надвірна-Отинія.

 030 031

Бібліотека села Верхній Майдан займає одну кімнату в орендованому приміщенні. Завідувач бібліотекою-філією Токарук Галина Михайлівна. Фонд становить 8 127 примірників книг. Щорічно бібліотека обслуговує понад 500 читачів. Бібліотека співпрацює з сільською радою, педагогічним колективом школи та церквою. В бібліотеці діють постійні виставки, які періодично поповнюються книгами з нових надходжень. Оформлено краєзнавчий куток «З бабусиної скрині», в якому представлено речі народного побуту, що вже стали раритетами.

032 При бібліотеці створено клуб за інтересом «Ґаздинька». В рамках клубу відбувається чимало цікавих заходів, організованих його членами. Зважаючи на те, що в селі відсутня клубна установа, бібліотека є справжнім культурно-просвітницьким осередком громади. З її ініціативи, безпосередньої участі проходять заходи на відзначення знаменних дат в житті країни, ювілейних дат в літературному процесі, свята села тощо.

Бібліотека бере активну участь у районних, обласних конкурсах, займає призові місця.