Бібліотека-філія с.Парище

Село Парище розташоване в північній частині району на відстані 14 км. від райцентру. Через село протікає річка Велесниця. Вперше село згадується у 1785-1788 рр. Територія – 927.4 га.

Парищенська бібліотека-філія знаходиться в приміщенні адміністративного будинку, займає дві кімнати. Завідувач бібліотекою – Василишин Ярослава Іванівна, бібліотекар – Цюпак Марія Василівна. Книжковий фонд становить 10 850 примірників книг, бібліотека отримує 8 назв періодичних видань, щорічно  обслуговує понад 1000 читачів.

В бібліотеці тепло і затишно, функціонують книжкові виставки на актуальні теми, спільно з будинком культури, школою проводяться масові заходи.

З метою збереження стародавніх строїв, речей народного побуту в бібліотеці влаштовано куток, експонати в ньому весь час поповнюються. Односельчани з прихильністю ставляться до цієї ідеї і вже немало людей віддали бібліотеці речі колишнього домашнього вжитку. Історію села в світлинах представлено на  стенді  «Село моє,  краса моя і сила».

Бібліотека тісно співпрацює з будинком культури, школою, сільською радою, бере активну участь в громадському житті села. При бібліотеці працює клуб за інтересом «Берегиня».

01 02 03