Міська бібліотека для юнацтва

Надвірнянська міська бібліотека для юнацтва була створена в 1988 році на території парку ім. І.Франка. З часу відкриття і до   2004    р. бібліотекою завідувала Ярема Надія Ільківна. В 1991 році для бібліотеки було надано нове приміщення в центрі міста по вулиці Грушевського, 4, де вона знаходиться по даний час. Користувачами міської юнацької бібліотеки є юнаки та дівчата віком від 14 років і старші. Бібіліотека виконує місію інформаційного, соціокультурного  виховного центру по наданню бібліотечних послуг молоді Надвірнянщини.

Загальна площа бібліотеки 374 кв.м. Приміщення поділено на: абонемент, читальний зал, книгосховище. В бібліотеці багато квітів,  тепло, затишно, комфортно, а бібліотекарі зустрічають користувачів привітно і доброзичливо.

Працівники бібліотеки: завідувачка  – Ільків Галина Володимирівна, бібліотекар абонементу – Семенишин Оксана Володимирівна, бібліотекар читального залу – Вінтоняк Роман Романович.

Завдяки Благодійному Фонду Юрія Дерев’янка бібліотека надає своїм користувачам Інтернет-послуги: подаровано в користування комп’ютер, принтер. Бібліотека має ксерокс.

Щороку бібліотека обслуговує 2 200 користувачів,  до послуг яких   18 000 примірників книг. Бібліотека отримує 20 назв періодичних видань,  працює в тісній співдружності з навчальними закладами: школами міста, ліцеєм, школою-інтернатом, ПТУ-11, Надвірнянським коледжом НТУ, Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм, з відділом у справах сім”ї, молоді та спорту, комісією у справах неповнолітніх, літературною студією “Бистринь”, екологічним центром. До послуг користувачів функціонують актуальні книжкові виставки та комплекс заходів, які сприяють національному і духовному вихованню юних користувачів. Всіма формами і методами роботи бібліотекарі сприяють вихованню патріотичних поглядів та переконань, любові до Батьківщини, до книги, відданості своєму народові, гордості за національну культуру, формуванню активної та свідомої позиції молоді.

 

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image