Ланчинська бібліотека для дітей

0 071Історія Ланчинської бібліотеки починається з 1947 року, яка заснована була при клубі. В бібліотеці було відкрито дитячий відділ, фонд на той час поміщувався на двох стелажах і було 280 читачів.

У 1952 році наказом Ланчинського відділу культури було відкрито Ланчинську районну бібліотеку для дітей. Першою завідувачкою бібліотеки була Ґонт Ганна Михайлівна. Перший запис в інвентарній книзі зроблено 1-го липня 1952 року. Не маючи постійної прописки, бібліотека кілька разів змінювала свою адресу. Хочеться сказати добрі слова про людей, що присвятили найкращі літа свого життя бібліотеці, і на очах яких виросло не одне покоління читачів, що й досі із вдячністю та теплотою згадують своїх наставників, які прищепили їм любов до книги. Це завідуюча бібліотекою Киба-Голіней М.В та бібліотекар Лобода-Кухтар М.І. Їхню справу продовжує сьогодні молоде покоління фахівців, зокрема: завідуюча Яремин Н.М. та бібліотекарі Попович Н.М., Демянчук М.В.

З кожним роком книжкове царство стає все привабливішим для читачів. Бібліотека для дітей – це територія дитинства, спілкування, набуття знань, отримання нової інформації. Допомагає в роботі добре укомплектований книжковий фонд книгозбірні, який сьогодні складає 24325 примірників. Бібліотека проводить найрізноманітніші тематичні заходи, вікторини, літературно-мистецькі вечори і презентації книг. Не мала заслуга в цьому всього колективу, який творчо працює зі своїми маленькими читайликами, а їх у нас дві тисячі. У нас завжди людно. Деякі книголюби, яких колись привели до бібліотеки, родичі чи перша вчителька, не поривають зв’язок з дитячою читальнею і в зрілому віці. Чимало й таких, що вже ведуть сюди за руку своїх онучат. Це напевно найкраще свідчення того, що традиція, яку запровадили колись перші працівники бібліотеки, продовжується з року в рік. Двері до країни Читалії завжди і для всіх гостинно відчинені, лише варто переступити поріг бібліотеки.

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

-->