Про нас

Надвірнянська центральна районна бібліотека – інформаційний, культурно-просвітницький заклад, що має упорядкований фонд документів і надає їх в тимчасове користування. ЦРБ є головною бібліотекою району, організаційно-методичним центром для бібліотек централізованої бібліотечної системи, яка створена у 1979 році та об’єднує 41 бібліотеку.

Надвірнянська ЦРБ заснована орієнтовно в 1945 році.

Координує свою діяльність з бібліотеками інших систем і відомств, співпрацює з громадськими організаціями, школами, будинками культури. При бібліотеці працюють клуби за інтересом “Краєзнавець”, “Джерело”. Здійснюється різноманітна соціокультурна діяльність, бібліотека тісно співпрацює з громадськими організаціями, літстудією “Бистрінь”, педколективами коледжу, ліцею, шкіл міста, а також з місцевими засобами масової інформації.

Використовуючи в роботі традиційні форми і методи, впроваджуємо інноваційні технології.
У бібліотеці функціонує 5 відділів: методично-бібліографічний, комплектування і обробки літератури, обслуговування користувачів (абонемент, читальний зал, платний абонемент), краєзнавчої літератури, інформаційних технологій (Інтернет-центр).

До послуг користувачів більше 48 000 од. документообігу, 90 назв періодичних видань. Щороку бібліотеку відвідує більше 5000 користувачів.

Ми завжди раді нашим користувачам, працюємо для них і заради них.

Бібліотека обслуговує користувачів:

Відділ обслуговування, відділ краєзнавчої літератури:

10.00-19.00; в суботу – 10.00-18.00
Без обідньої перерви.
Вихідний день: неділя.

Відділ інформаційних технологій:

9.00-18.00; в суботу- 10.00-16.00
Обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідний день: неділя

Остання п’ятниця місяця – санітарний день